suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania

TORBY SPORTOWE

Szukając odpowiedniej torby warto zastanowić się nad jej przeznaczeniem:

Jak często torba będzie noszona i do jakich celów? Czy będzie to torba sportowa, czy może elegancka? Jak długo planujesz z niej korzystać? A może zdecydujesz się na zakup torby, którą zabierzesz wszędzie: do pracy, na fitness lub w dłuższą podróż. Dokładnie przeanalizuj swoje oczekiwania i wybierz torbę idealną dla Ciebie!

W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone modele toreb na krótkim i długim pasku, które są w stanie pomieścić wszystkie drobiazgi: porfel, odzież sportową i niemowlęcą, asortyment ciążowy, a nawet twoje zakupy.

Za sprawą dodatkowych uchwytów zamontowanych w większości toreb z łatwością przetransportujesz bagaż podręczny na swojej walizce. Funkcja przełożenia przez rączkę będzie dodatkowym zabezpieczeniem przed potencjalną kradzieżą (zamontowanie torby o uchwyt walzki uniemożliwia złodziejowi szybkie jej zabranie).

Dzięki uniwersalnej kolorystyce z naszą torbą możesz zapomnieć o sezonowości. Prezentowane torby będą na czasie zarówno jesienią, jak i zimą. Poza tym nie zabrudzisz ich tak szybko. Deszcz nie będzie Ci straszny za sprawą antydeszczowej struktury materiału.

W naszej ofercie znajdziesz następujące torby sportowe i podróżne:

Z powyższej listy toreb skorzystała już niejedna mama:)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl