suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Poza naturalnymi potrzebami fizjologicznymi niezbędne do prawidłowego rozwoju jest zapewnianie maluchowi poczucia bezpieczeństwa i bliskości rodziców.

W tym celu zostały zaprojektowane nosidełka ergonomiczne i chusty. Są one na tyle uniwesalne, że zarówno mama, jak i tata mogą z niego korzystać.

Dzięki nosidełku, malec może większość czasu spędzać razem z rodzicem obserwując świat i poznając otoczenie, a rodzic koncentrować się na drobnych pracach domowych.

Przyzwyczajone do ruchu niemowlę jest delikatnie kołysane. Są to dla dziecka ruchy bardzo naturalne, nieprzeszkadzające w śnie.

Wielu rodziców wykorzystuje nosidełko lub chustę także w czasie uciążliwych kolek, kiedy niemowlę ma szczególne problemy z zasypianiem.

Podczas wycieczek czy krótkich spacerów chusta do noszenia dziecka lub ergonomieczne nosidełko mogą być bardzo przydatne do szybkiego przemieszczania się bez wózka.

Ergonomiczny kształt zapewni bezpieczne podtrzymanie, a bliski kontakt z rodzicem lub opiekunem dostarczy dodatkowe ciepło i uczucie komfortu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl