suma: 0,00 zł do kasy
Promocje
Stojak Fitness dla dziecka
Stojak Fitness dla dziecka
95,00 zł 72,00 zł
szt.
Stolik edukacyjny uczący dla dzieci
Stolik edukacyjny uczący dla dzieci
120,00 zł 105,00 zł
szt.
KLUPŚ Komoda KSIĄŻE niebiesko-biała*
KLUPŚ Komoda KSIĄŻE niebiesko-biała*
449,00 zł 389,00 zł
szt.
Stolik edukacyjny dla dzieci
Stolik edukacyjny dla dzieci
110,00 zł 99,00 zł
szt.
Stojak Fitness + Karuzelka dla dziecka
Stojak Fitness + Karuzelka dla dziecka
159,00 zł 139,00 zł
szt.
Stolik edukacyjny, uczący dla dzieci
Stolik edukacyjny, uczący dla dzieci
120,00 zł 105,00 zł
szt.
Zwroty i reklamacje

Reklamacja:

Jeśli jesteś Konsumentem, w przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować.  Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: biuro@smerfland.pl  lub drogą pocztową na adres ul. Piłsudskiego 96C 05-091 Ząbki .

Reklamowany towar należy wysłać na adres: Ul Piłsudskiego 96C 05-091 Ząbki

W związku z wadą możesz żądać:

 • wymiany rzeczy na wolną od wad,
 • usunięcia wady,

lub złożyć oświadczenie o:

 • obniżeniu ceny,
 • odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

Odesłany towar musi być kompletny z oryginalnym opakowaniem, musi zawierać dowód zakupu oraz wypełniony formularz reklamacyjny.

 

Zwrot towaru:

Odstąpienie od umowy

Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: biuro@smerfland.pl

Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. Piłsudskiego 96C 05-091 Ząbki , jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Towar zwrócony nie może nosić żadnych śladów użytkowania, musi być oryginalnie zapakowany, kompletny, przesłany z dowodem zakupu oraz wypełnionym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

 • dla umowy, w której wydajemy rzecz, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik,
 • dla treści cyfrowych - od dnia zawarcia umowy.

 

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy:

 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,
 • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
 • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 • o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

 

Jeżeli któraś z powyższych procedur nie zostanie zachowana Smerfland.pl może nie uwzględnić reklamacji lub zwrotu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl